ייעוץ וליווי לישראלים המעוניינים להקים עסק בגרמניה שוויץ ואוסטריה,
ובשאר מדינות אירופה

 

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של ישראלים רבים המקימים מגוון רחב של עסקים בגרמניה, שוויץ ואוסטריה, אך מתקשים לעשות זאת עקב חוסר ידיעה של הדין הגרמני, השוויצרי והאוסטרי, הדבר נובע מכך שדיני ארצות אלו שונים במהותם מדיני ישראל.       
משרד עו"ד מיכאל פפה נותן ייעוץ מקיף לישראלים המעוניינים להקים עסק בגרמניה, שוויץ אוסטריה, ושאר מדינות אירופה בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בהקמת קניון או רשת עסקים. 


בין העסקים שסייענו להקים בשנים האחרונות ניתן למצוא;

חנויות 

חברות היי-טק 

חברות מסחריות 

חברות תוכנה 

חברות לשיפוץ בניינים וניהולם 

חברות להשכרת דירות ו/או משרדים 

מסעדות 

סניפים של חברות ישראליות ועוד.


הייעוץ אשר העניק משרד עו"ד פפה בדיני חברות בגרמניה, שוויץ ואוסטריה, כלל תיקים מגוונים מתחום דיני חברות, ייעוץ וסיוע בענייני רישיונות עסק והשגתם, קבלת היתרי עבודה, סיוע בהשגת ויזות לשהייה ועבודה והיבטים חוזיים רבים נוספים.

 

משרד עו"ד מיכאל פפה מלווה את לקוחותיו הישראלים על ידי צוות עורכי הדין אשר מתמחים בדיני גרמניה, שוויץ ואוסטריה. 

יתר על כן, משרדינו חבר ופעיל ברשת עורכי הדין העולמית "סיסרו", רשת אשר מורכבת מעורכי דין להם משרדים בכל העולם, בזכות הקשרים וההיכרות רבת השנים עם המשרדים השונים ברשת, משרדינו יוכל לסייע לקהל לקוחותיו בהקמת עסקים בכל רחבי אירופה. 

 

יש לציין כי פתיחת עסק בגרמניה, שוויץ ואוסטריה אינה דבר פשוט ומצריכה מספר רב של אישורים מרשויות המדינה השונות, קבלת היתרים לרבות היתרי עבודה והעסקה, הצגת ערבויות, מילוי טפסים בגרמנית ועוד. 

משרדינו מסייע לקהל לקוחותיו בהכנת תוכנית אסטרטגית מפורטת, להקמת העסק בגרמניה, שוויץ,אוסטריה, ובשאר ארצות אירופה. 

 

בהקמת עסק מסחרי ישנן השלכות משפטיות רבות, במיוחד כאשר מדובר במדינה זרה, בעלת מכלול חוקים שונה, מורכב ומסובך. אי ידיעת החוק או אי התייעצות עם צוות משפטי הבקיא בחוקים הללו עלולה לגרום לכך כי עסקה אשר נראתה כדאית בהתחלה, אינה כדאית בסופו של יום.

 

ליצירת קשר הקליקו כאן

 

משרד עו"ד מיכאל פפה  |  טלפון: 04-8381408  |  פקס: 04-8371353  |  Email: pappe@pappelaw.com