כנס סיסרו בישראל, חיפה, נובמבר 2012. מארח משרד עו"ד מיכאל פפה

 

משרד עו"ד מיכאל פפה, מתמחה במשפט בינלאומי ומשפט מסחרי תוך מתן דגש על מדינות גרמניה אוסטריה ושוויץ, אירח את כנס ארגון סיסרו (Cicero) הבינלאומי, שהוא נמנה על חבריו, בין התאריכים 15-18 לנובמבר 2012, בחיפה.

 

רשת סיסרו הינה רשת בינלאומית של משרדי עורכי-דין, ובה לכל מדינה ייצוג של משרד אחד ברשת, כאשר כל המשרדים החברים בה עובדים זה לצד זה. כידוע, משרדנו הוא המשרד הישראלי של ארגון סיסרו.

 

פעמיים בשנה עורכת רשת סיסרו כנס, כאשר בכל פעם משרד אחר, מארח את החברים ברשת, אשר מגיעים מכל רחבי תבל לעיר בה שוכן המשרד המארח. משרד עו"ד פפה אירח את המשרדים החברים ברשת, כאשר לעיר חיפה הגיעו למעלה מ 40 עורכי דין, מהמשרדים במדינות אותן הם מייצגים. בין האורחים היו עורכי דין מהמדינות גרמניה, שוויץ, אוסטריה, איתן מקיים משרד עורך דין פפה קשרי עבודה רצופים וכן עורכי דין מהמדינות אנגליה, הולנד, בלגיה, ספרד, פורטוגל, שבדיה, דנמרק, נורבגיה, הונגריה, קרואטיה, בולגריה, קפריסין, הודו, דרא"פ ועוד החברים ברשת סיסרו.

 

חברי הכנס התאכסנו במלון קרוב למשרדנו, והשתתפו בערב הראשון של הכנס (יום חמישי) בקבלת פנים חגיגית על גג משרדו של עו"ד פפה, המשקיף על כל איזור הצפון, חיפה והנמל. קבלת הפנים כללה בופה איכותי, יינות ישראלים ואווירה בינלאומית ורב תרבותית נהדרת.

גולת הכותרת של כינוס רשת סיסרו הייתה ארוחת הגאלה שהתקיימה ביום שישי בערב ואשר נערכה באולמות האבירים, בחדר האוכל הצלבני העתיק, בעיר עכו.

50 המשתתפים הושבו באולם בשולחן אבירים ארוך שהוקם בתוך חדר האוכל הצלבני (הקריפטה) ונהנו מארוחת טעימות שהוכנה להם על ידי השף איתי שלו. חדר האוכל מהתקופה הצלבנית שיווה לכל האירוע אווירה קסומה. עו"ד פפה נשא בסוף הארוחה מילות תודה לכל חברי הרשת שהגיעו לישראל בתקופה לא פשוטה והביעו בעצם בואם את האמון שהם נותנים במשרדו של עו"ד פפה בפרט ובמדינת ישראל בכלל. אחריו הוסיף נשיא הרשת, עו"ד פיטר מונדאי מאנגליה, מילות סיכום והודה לעו"ד פפה על עבודתו ועל האירוח שקיבלו חברי הרשת.

עו"ד פפה הזמין את מר כריסטיאן לזניק, ראש המשלחת המסחרית האוסטרית בישראל, לדבר על מצבה של ישראל מנקודת מבט כלכלית ותרבותית.

 

ביום שבת ערך משרדו של עו"ד פפה סיור למשתתפים בירושלים, הסיור כלל את, בניין בית המשפט העליון (מבחוץ), העיר העתיקה, השוק ונקודות ציון חשובות אחרות בעיר.

 

ביום ראשון, סיירו חברי הרשת בגליל, בכינרת וברמת הגולן.

 

אירוח כנס סיסרו ע"י משרדו של עו"ד פפה הוכתר בהצלחה רבה וזכה לתגובות נלהבות מצד האורחים, שעבור רובם היה זה ביקורם הראשון בישראל.

 

תמונות מכנס "סיסרו" בישראל

משרד עו"ד מיכאל פפה  |  טלפון: 04-8381408  |  פקס: 04-8371353  |  Email: pappe@pappelaw.com